جشنواره وبلاگ‌نویسی پرستاری کارش را آغاز کرد


برگزیدگان تا یک ماه آینده انتخاب می‌شوند
بخش دوم جشنواره تا روز پرستار سال آینده ادامه دارد

 

جشنواره وبلاگ‌نویسی پرستاری همزمان با زاد روز با سعادت بزرگ پرستار صحرای کربلا ، حضرت زینب (س) و روز پرستار، کارش را آغاز کرد.
احمد عامری، مدیر اجرائی جشنواره وبلاگ نویسی پرستاری در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس نگاهی به وبلاگ‌های خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اعلام این خبر اظهار داشت: این جشنواره در سه موضوع ” خبری و اطلاع‌رسانی” ، ” آموزشی ، پژوهشی ” و “آزاد” (سایت‌ها و وبلاگ‌های مرتبط با موضوع پرستاری و سلامت) برگزار می‌شود. طبق تصویب دبیرخانه این جشنواره، کلیه سایت‌های مرتبط با موضوع سلامت و پرستاری به بند سه موضوعات این جشنواره اضافه شدند که این سایت‌ها می توانند همراه با وبلاگ‌های دیگر نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
به گفته‌ی وی، مدت برگزاری این جشنواره به دو بخش تقسیم شده‌ است، بخش اول، یک ماه پس از برگزاری این جشنواره پایان خواهد یافت و بعد از آن از سوی هیات داوران از هر موضوع جشنواره، سه وبلاگ انتخاب می‌شوند و همچنین از هر موضوع یک وبلاگ به عنوان وبلاگ برتر معرفی می‌شود. بخش دوم جشنواره تا روز پرستار سال آینده ادامه خواهد داشت.

عامری گفت: دبیرخانه جشنواره در این مدت، مسوولیت هدایت و برگزاری کارگاه‌های وبلاگ نویسی را در تمام استان‌ها خواهد داشت. همچنین از مخاطبان این جشنواره نظر سنجی می‌شود و وبلاگ‌های برتر از سوی مخاطبان هم انتخاب می‌شوند.
وی افزود: این جشنواره از سوی انجمن پرستاری ایران و با حمایت دفتر امور پرستاری وزارت بهداشت و درمان و با همکاری پایگاه اطلاع رسانی پرستاری و پرستاری برگزار می‌شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *