باشگاه وبلاگ نویسان تهران افتتاح گردید


صبح امروز و با حضور رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و رئیس مرکز فناوری اطلاعات این سازمان، باشگاه وبلاگ نویسان تهران فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.

در این افتتاحیه جمعی از مسئولین – مدیران سرویس های وبلاگ و خبرنگاران و مدیران جشنواره های وبلاگ نویسی حضور داشتند.

مهدی محرری رئیس انجمن پرستاری و احمد عامری مدیر اجرایی جشنواره وبلاگ نویسی پرستاری نیز در این افتتاحیه حضور داشتند .

علی عسگری رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در این مراسم گفت: افتتاح و ایجاد این باشگاه یک حرکت سیاسی یا امنیتی نبوده و نگاه ما به این مسئله کاملا فرهنگی است.

وی با بیان اینکه نباید موضوع وبلاگ را سیاسی و یا به آن سیاسی نگاه کرد، افزود: سازمان فرهنگی هنری شهرداری معتقد است که حرکت های اجتماعی که از سوی مردم شکل می گیرد پویا و اصیل تر است بطوریکه مدیریت فرهنگی برای شهری مانند تهران بدون حضور مردم عملی نیست.

دکتر عسگری تاثیرات وبلاگ ها در محیط فرهنگی کشور را غیر قابل انکار دانست و اظهار داشت: وبلاگ چیز خطرناکی نیست و الزاما ایجاد فساد نمی کند بلکه وسیله ای برای رشد علمی و آموزشی مردم می باشد و برای گسترش و هدفمندکردن وبلاگ ها باید نگاه ما این چنینی باشد.

وبلاگ ترکیبی از دو کلمه Web و Log و به معنی “ثبت روزانه وقایع در web” است ک پدیده وبلاگ نویسی از سال ۱۳۸۰ در ایران آغاز و رشد کرد.

احمد عامری وبلاگ نویس پرستاری و مهدی محرری رئیس انجمن پرستاری ایران به عنوان مدعوین این نشست حضور داشتند

یادآور می شود که باشگاه وبلاگ نویسان تهران در خیابان کارگر شمالی، خیابان شهید شکراله(یکم)، میدان فرشته، خیابان انتصاریه، کوچه دوم گلها واقع شده است.

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *