چهارمین کنفرانس آنلاین پرستاری کشور فردا برگزار می‌شود


پایگاه اطلاع رسانی پرستاری اعلام کرد:‌ چهارمین کنفرانس آنلاین پرستاری کشور فردا – پنج شنبه – تحت عنوان ” روز پرستار ۸۶” برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه خوزستان محورهای این جشنواره عبارت از فعالیت ها و برنامه های روز پرستار ۸۶ ، پرستار و هویت پرستاری در رسانه، پرستاری و حرفه‌ای گری، ارتقای وضعیت پرستاری در رسانه و اینترنت و پر کردن خلاء علمی و آموزشی در اینترنت سال ۸۶ ، هر پرستار یک ایمیل ، هر پرستار یک وبلاگ، راه اندازی خبرگزاری پرستاری ایران است.

این کنفرانس توسط پایگاه اطلاع رسانی پرستار و پرستاری و دیگر مراکز فعال پرستاری برگزار می‌شود. همچنین از کلیه دفاتر پرستاری استانها و بیمارستانها درخواست می‌گردد یک نماینده جهت شرکت در این کنفرانس و تشریح فعالیتها و عملکرد روز پرستار سال جاری معرفی کنند. این کنفرانس ساعت ۲۱ فردا در اینترنت و در نرم افزار پیغام رسان ( مسینجر ) برگزار می‌شود.

داوطلبان می‌توانند در ساعت و تاریخ پیش گفته از طریق پست الکترونیکی شده و ایمیل Irannursing@gmail.com را به لیست خود اضافه نموده و در نرم افزار مربوطه آنلاین باشند تا از آنها جهت شرکت در این کنفرانس دعوت به عمل آید.

مدیران و همکاران پرستاری که مایل به سخنرانی در این کنفرانس هستند باید متن سخنرانی یا مقاله خود را در یک فایل تا امروز به ایمیل فوق ارسال کنند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *