زمان برگزاری جشنواره‌ی وبلاگ‌نویسی پرستاری تمدید شد


دبیرخانه‌ی جشنواره‌ی وبلاگ‌نویسی پرستاری اعلام کرد که با تمدید زمان برگزاری این جشنواره، تاریخ پایانی و اختتامیه آن به بعد از شهریور ماه موکول می‌شود.

احمد عامری ، مدیر اجرایی اولین جشنواره وبلاگ‌نویسی پرستاری، در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس نگاهی به وبلاگ‌های خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به مشکلاتی که در بخش اطلاع رسانی برگزاری جشنواره داشتیم و با توجه به اینکه این اطلاع رسانی می‌بایست در سطح وسیعی از مراکز بهداشتی و درمانی و دانشگاه‌ها و به خصوص دانشکده‌های پرستاری صورت می‌گرفت، این اطلاع رسانی همچنان به طور مستمر دنبال می‌شود.

وی ادامه داد: همچنین با توجه به شروع روند اجرایی دومین دوره‌ی انتخابات هیات مدیره‌ی نظام پرستاری کشور و تشکیل ستاد مرکزی انتخابات نظام پرستاری و به دلیل اینکه این انتخابات در بین جامعه پرستاری کشور از ارزش بالایی برخوردار است. دبیرخانه جشنواره، طی جلسه‌ای برای بهتر برگزار شدن این انتخابات و همچنین استفاده از توانایی‌ها و پتانسیل این جشنواره در جهت معرفی کاندیداهای انتخابات نظام پرستاری، تاریخ پایانی و اختتامیه اولین جشنواره وبلاگ نویسی پرستاری ایران را به بعد از شهریور ماه موکول کرد.

عامری تمدید زمان برگزاری جشنواره را فرصت مناسبی دانست تا کسانی که تا کنون موفق به ثبت نام در این جشنواره نشده‌اند، نسبت به ثبت وبلاگ پرستاری خود در این جشنواره اقدام فرمایند.

به گفته‌ی وی تاریخ دقیق برگزاری اختتامیه‌ی جشنواره متعاقبا از طریق دبیرخانه به اطلاع خواهد رسید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *